top of page
Правила оренди ​
 

Ми працюємо без вихідних та підлаштовуємося під графік бронювань. Орендуючи фотостудію, Ви погоджуєтесь з правилами, наведеними нижче. ​ ​

 

Щоб забронювати студію, будь ласка, ознайомтеся з календарем на цьому сайті і повідомте нам про дату, час і необхідну Вам кількість годин для броні через Директ в Інстаграм або месенджери за номером телефону +380954052812 (viber, WhatsApp, telegram). Найшвидший та зручніший вид зв'язку: повідомлення в будь-який месенджер або Директ Інстаграм - ми намагаємося дуже швидко обробляти всі запити. Через повідомлення нам легше внести бронювання коректно та одразу маємо Ваш контакт, щоб надіслати підтвердження внесення бронювання, реквізити, инструкцію як знайти студію. Зателефонувати для консультації також можна 0684052812 :)

- Після того, як ми вносимо Вашу бронь в календар, ми відправляємо підтвердження з реквізитами для оплати та чекаємо від Вас скріншот з підтвердженням оплати. ​

- Ми працюємо за передоплатою. Для броні необхідно внести 100% суми протягом 24 годин. ​  

- Мінімальний час оренди: 1 год. Продовження часу можливе, якщо одразу після Вас немає наступної броні. Про цю можливість слід дізнатися у адміністратора.

- Подовжувати бронь можна на будь-який час – оплата продовження розраховується від суми за 1 годину.

Правила скасування або перенесення дати броні ​
 

- Скасування броні можливе. Для цього необхідно написати або зателефонувати нам та повідомити дату, час броні, які необхідно скасувати. Увага! Повернення повної суми, яка була внесена, можливе лише при скасуванні броні за 3 повні дні (72 години) до дати цієї броні. Перенесення броні без додаткової оплати як за нову броню також можливе лише за два дні. Перенесення часу та дати броні можливе лише не більше 1 разу.

 

 

Правила використання студії ​
 

УВАГА! Фактичний час зйомки завжди на 5 хвилин менше (тобто при оренді однієї години - 55 хвилин, при оренді 2 годин 1 година 55 хвилин і т.д). За 5 хвилин до закінчення броні вже слід починати збори та прибирання після зйомки. У цей час адміністратор має право зайти та розпочати прибирання разом з Вами, якщо потрібно. Встановлення світлового обладнання на Ваш запит (не схема світла, а поставити та підключити), тестова перевірка, що все працює, здійснюється безкоштовно за запитом. Встановлення фонів за Вашим запитом, заміна фонів здійснюється безкоштовно.

- При оренді студії або гримерки до 8:00 та з 20:00 до вартості години оренди додається +150грн за годину. ​ - При вході в студію необхідно або надягати бахили/тапочки (які ми надаємо), або перевзутись у своє перевзуття (чисте). У студії регулярно підтримується чистота, тому можна також знаходитись у ній без взуття. ​

- При завданні шкоди обладнанню, ремонту, меблям, предметам дизайну – відвідувачі студії повинні сплатити штраф. Тому ми просимо дбайливо ставитися до студії та всього, що в ній є.

 

- штраф за падіння обладнання (імпульсного або постійного світла) незалежно від того, є пошкодження чи ні: 2500грн. До цієї вартості також додається ремонт, якщо після перевірки виявиться, що він необхідний або сума повного відшкодування, залежно від ступеня шкоди. ​

- Якщо Вам потрібно переставляти великі меблі, ми просимо не робити це без допомоги адміністратора. Пересування меблів по підлозі або по стіні залишає подряпини і суворо заборонено. ​ Штраф за пошкодження циклорами у залі "Малевич" чи білої зони у залі "Квартира", а також залишені сліди, бруд: 600 грн.

Щоб переставляти меблі, необхідно повністю піднімати їх, тому не соромтеся покликати на допомогу адміністратора, якщо є шанси, що самі Ви не впораєтеся з цим завданням без псування майна.:) ​

 

- Куріння для кадрів у студії дозволено лише за погодженням з адміністратором і зазвичай таку опцію ми надаємо, тільки якщо Ваша бронь остання за день або після Вас як мінімум годину не буде інших відвідувачів. ​

 

- Алкоголь у студії заборонено. Також заборонено проведення заходів та свят з алкоголем. Штраф за недотримання правила: 500 грн.

– Ми любимо тварин і завжди раді бачити їх у нас. Вхід у студію з тваринами дозволено, але ми просимо попереджати нас заздалегідь, якщо Ви плануєте приходити з ними. ​

- Заходити в студію слід строго за своїм часом і виходити також строго після закінчення часу броні. При цьому в студії після Вас повинен залишитися порядок: всі меблі та предмети інтер'єру мають бути на місцях, не повинно бути сміття. Тому наведення порядку після своєї зйомки слід розпочати бодай хвилин за 10 до закінчення броні.

- Штраф за залишений загальний безлад у студії 500грн.

 

- Штраф за затримку своєї броні та виходу зі студії більше, ніж на 5 хвилин після закінчення часу броні 250грн. ​

- Зйомки з борошном або іншими сипучими речовинами (а також глітер, конфетті тощо) дозволені лише в невеликій кількості за умови повного прибирання після себе і також оплачуються додатково у розмірі від 500 до 1000 грн при відсутності самостійноі уборки(в залежності від зони використання).

 

- Якщо Вам довелося зайти пізніше через інших людей, які затримали зйомку, Ви маєте право також вийти пізніше зі студії на таку саму кількість часу.

 
Користування ванною

- Ванну не можна переставляти. Вона працює як звичайна, із змішувачем, душем, зливом, водою із бойлера. Саме тому пересувати її заборонено. Пересуваючи ванну, може зламатися злив і статися потоп. Збитки необхідно буде відшкодувати. У разі пересування,адміністратор перевіряє при відвідувачах роботу зливу. Якщо сталася поломка, оплачується штраф у розмірі 1500 грн.

– Ванна наповнюється абсолютно безкоштовно. Користуватися душем можливо також безкоштовно. Єдина умова при використанні ванної кімнати - встигати зливати її повністю до закінчення Вашої броні. Оскільки наповнення ванни безкоштовне, ми не компенсуємо години оренди студії у разі технічних поломок.

 

-Злив ванної може займати близько 15 хвилин – тому плануйте свій час раціонально, щоб наступні відвідувачі не застали студію з водою після Вас. Обмеження часу броні для використання ванної немає, Ви можете орендувати студію на годину і використовувати ванну, але необхідно встигнути її повністю злити до закінчення броні.

 Інше
- Якщо на зйомці планується більше 7 людей (всього загалом як на знімальному майданчику, так і на ресепшн), будь ласка, повідомте нас. Доплата за кожного учасника 50грн. Якщо планується проведення масштабних зйомок (фотодні, воркшопи, конкурси тощо) - необхідно повідомити і погодити умови, вартість, порядок проведення, оскільки вартість може відрізнятися.
- Кава та чай як комплімент від студії готується адміністратором тільки для команд, де задіяно не більше 5 людей. Для команд, у яких більше людей, у нас прохання організовувати кейтеринг самостійно - можна використовувати нашу кавоварку та чайник у порядку черги або принести свої та погодити з адміністрацією місце для встановлення.
Будь ласка, намагайтеся бути пунктуальними і не залишати після себе студію безладно. Будьте доброзичливими, позитивними і з повагою ставтеся один до одного - це наша з Вами запорука успішних зйомок та гарної атмосфери, яка надихає на прекрасні роботи :)

bottom of page